Gabinet Medycyny Estetycznej
"ProfiDerm - Profilaktyka Zdrowej Skóry"

Zanim wyruszysz na poszukiwanie mitycznego Źródła Młodości, zajrzyj do salonu ProfiDerm. Może się okazać, że pełna trudów podróż w dalekie kraje nie będzie konieczna, bo wszystko, czego potrzeba do bycia młodym i pięknym, jest w zasięgu ręki!
Co oferujemy? Jakość, styl i profesjonalizm oraz wyjątkową atmosferę, dzięki której każdy poczuje się zrelaksowany i dopieszczony. Udowodnimy Ci, że wystarczy kilka chwil, by ciało nabrało witalności, a dusza blasku.
W ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej – począwszy od klasycznych zabiegów kosmetycznych, aparaturowych, laserowych, po zabiegi medyczne. Dobieramy je indywidualnie i bardzo starannie w trosce o zadowolenie każdego klienta.
Wykwalifikowany zespół lekarzy i kosmetologów otoczy Cię kompleksową opieką, a szeroka gama zabiegów pozwoli na zaspokojenie oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających klientów.
Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy chcą w przyjemnej atmosferze zapomnieć o codzienności i poświęcić czas tylko sobie. Pokażemy Ci, że warto o siebie zadbać.
Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie.

Zespół ProfiDerm w Ożarowie

  Anna Mazur
mgr kosmetolog, właściciel
  lek. med. Wojciech Dziurzyński
specjalista medycyny estetycznej