Świętujmy Dzień Kobiet - promocja na cały marzec!

Świętujmy Dzień Kobiet - promocja na cały marzec!

Zapraszamy na marcową promocję z okazji Dnia Kobiet!

Od 1 marca do końca miesiąca zabieg nawilżająco-odżywczy, na który składa się mikrodermabrazja, mezoterapia bezigłowa oraz maska, w promocyjnej cenie 149 zł!

Mikrodermabrazja jest doskonałą metodą służącą do eksfoliacji, wyrównania powierzchni skóry, wygładzenia, oczyszczania, odmładzania skóry oraz rozjaśniana przebarwień. Już samo usunięcie wierzchniej warstwy naskórka (warstwy rogowej) inicjuje proces odnowy i regeneracji skóry. Zostaje również uaktywniony proces produkcji nowych fibroblastów, a tym samym białek strukturalnych skóry (kolagenu i elastyny). Pobudzenie ukrwienia poprzez zasysanie dodatkowo dotlenia i odżywia skórę. Metoda jest bardzo bezpieczna oraz przyjemna.

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny i nieinwazyjny zabieg odmładzający skórę i redukujący cellulit oraz tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu odpowiednio dobrane substancje aktywne docierają do skóry właściwej dzięki fali elektromagnetycznej. Mezoterapia bezigłowa odpręża skórę, poprawia przepływ krwi i limfy, pobudza metabolizm i regenerację komórek. Zabieg jest przyjemny, bezbolesny i nieinwazyjny.


Drukuj   E-mail