Na zimowe chłody

Na zimowe chłody

Winter Therapy

Zabieg Winter Therapy przeznaczony jest do profesjonalnej, intensywnej pielęgnacji cery zimą. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia i regeneracji, z widocznymi teleangiektazjarni, przesuszonej, wrażliwej na czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr czy mróz.

Winter Therapy - zimowy zabieg w bazuje na odżywczej kompozycji składników, bogatej w niezwykle cenne dla skóry witaminy, bioflawonoidy, ceramidy oraz peptydy. Ciepło przenikające w głąb skóry w czasie zabiegu relaksuje, witalizuje i pozwala intensywniej chłonąć substancje aktywne. Zabieg przynosi natychmiastową ulgę zaczerwienionej skórze, koi i otula miękkim ochronnym płaszczem z naturalnych substancji.

(przygotowanie do zabiegu, oczyszczenie, multiwitaminowa ampułka, mezoterapia bezigłowa. maska regenerująca)

Warm Treatment

Stymulacja skóry ciepłem RF (RadioFrequency), tak aby mimo chłodu była cudownie napięta?!

Na zimowe chłody to cudownie rozgrzewająca terapia dająca świetne rezultaty a przy tym bardzo..bardzo przyjemna! Tak właśnie działa zabieg Warm Treatment RF (RadioFrequency) wykorzystywany do silnego rozgrzania tkanki, napięcia oraz stymulacji produkcji fibroblastów.

Rozgrzewa zimową porą działa przeciwzmarszczkowo oraz regenerująco na skórę. Warm Treatment to zabieg bezbolesny, skuteczny i przyjemny, często stosowany jako zabieg bankietowy.

(przygotowanie do zabiegu, oczyszczenie, ampułka AntyAging, RF (RadioFrequency), maska odżywcza)

Winter Hot Lift

Zabieg silnie napinający łączący terapię RF(RadioFrequency) oraz Fotoodmładzanie sPTF+. Obie metody wykorzysta ją ciepło w trakcie zabiegi, co zimową porą jest pożądane przez każdą kobietę.

Dodatkowo zastosowane substancje odżywcze otaczają skórę szczególną ochroną. Winter Hot lift to doskonały wybór dla skóry dojrzałej, potrzebującej silnej regeneracji. Rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu!

(przygotowanie do zabiegu, oczyszczenie, Fotoodmładzanie sPTF+, ampułka kolagenowa, RF (RadioFrequency), maska AntyAging)


Drukuj   E-mail