Fotoodmładzanie laserowe z maską

Promocja Walentynkowa - Fotoodmładzanie laserowe z maską za 99 zł

Fotoodmładzanie to jeden z rodzajów zabiegów kosmetologicznych. Emitowane światło lasera pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Kolagen jest odpowiedzialny za napięcie skóry oraz redukcję zmarszczek. Niestety wraz z upływem lat kolagen zanika, a to przyczynia się do wzmożonego procesu starzenia się skóry.

Zabieg fotoodmładzania wykonuje się na dowolnej części ciała, jednak najczęściej zabiegowi poddaje się skórę twarzy, szyi, ramion i dekoltu oraz dłoni. Fotoodmładzanie jest zabiegiem bezinwazyjnym, dlatego już następnego dnia po zabiegu klient może powrócić do swojej normalnej aktywności fizycznej.

Zabieg fotoodmładzania z reguły polecany jest wszystkim osobom. Nie można do niego przystąpić w przypadku, gdy ma się świeżą opaleniznę.

Po zabiegu fotoodmładzania, skóra może stać się lekko zaczerwieniona i obrzęknięta, a po upływie kilku dni zaczyna się lekkie złuszczanie naskórka. Wystarczą dwie lub trzy serie naświetlań, by dostrzec pierwsze efekty fotoodmładzania. Około pięciu zabiegów przeprowadzanych w odstępach 4-6-tygodniowych pozwala uzyskać wyraźną poprawę wyglądu skóry.

Fotoodmładzanie twarzy jest nieinwazyjną i bezpieczną metodą na odnowę skóry. Co ważne, podczas zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia naskórka, jak ma to miejsce podczas głębokiego peelingu lub dermabrazji laserowej. Po fotoodmładzaniu można bez obaw myć twarz za pomocą wody i zwykłych, łagodnych dla skóry kosmetyków. Zabieg fotoodmładzania to dobry pomysł dla osób, u których pojawiły się pierwsze oznaki fotostarzenia skóry, takie jak płytkie zmarszczki oraz przebarwienia. Efekt zabiegu to napięta, delikatniejsza i bardziej gładka skóra. 

Drukuj